Objavljeno vijesti danas: 128
90 minuta i žuti karton

Perišić i dalje zabija

Ivan Perišić
AFP
31.01.2010.
u 10:21

Nogometaši Club Bruggea pobijedili su Westerlo na svom stadionu 2:1 u subotnjem srazu 24. kola belgijskog prvenstva.

Vodeći je gol na utakmici u 14. minuti zabio Ivan Perišić (21).

Mladi hrvatski reprezentativac pogodio je lijepo na ubacivanje Geraertsa, otvorivši utakmicu svojim petim ovosezonskim pogotkom. Gosti su u 53. minuti uspjeli izjednačiti preko Jakovenka, da bi konačnih 2:1 za domaće postavio Joseph Akpala u 87. minuti.

Perišić je odigrao cijelu utakmicu. U 41. je minuti zaradio žuti karton.

Slavio je u subotu i drugi klub iz Brugesa, Cercle. Njegovi su igrači na gostovanju pobijedili Mechelen također 2:1.