Perica golom i asistencijom postao junak Udinesea! Pašalić izborio jedanaesterac za Milan

Perica je ove sezone upisao ukupno 5 golova i 1 asistenciju.
23. travnja 2017. u 17:48 2 komentara 567 prikaza
Stipe Perica

Hrvatski napadač Stipe Perica najzaslužniji je što je Udinese u nedjelju u 33. kolu nogometnog prvenstva Italije dobio Cagliari sa 2-1.

Stipe Perica, koji je ušao u igru u 65. minuti, već je u 70. zabio vodeći gol za Udinese, a potom je u 73. asistirao Gabrieleu Angelliju za 2-0.

Mogao je Perica postići još jedan pogodak u 75. minuti, ali je lopta pogodila vratnicu. Perica je ove sezone upisao ukupno 5 golova i 1 asistenciju. Drugi hrvatski nogometaš u redovima Udinesea  Andrija Balić ostao je na klupi za pričuve.

Duje Čop Španjolska liga Čop se istaknuo sjajnim potezom i asistencijom kod Osasune Football Soccer - Napoli v Genoa - Italian Serie A Football Soccer - Napoli v Genoa - Italian Serie A - San Paolo stadium, Naples, Italy - 10/02/17 - Napoli's Dries Mertens in action against Genoa's Nicolas Burdisso.  REUTERS/Ciro De Luca CIRO DE LUCA Talijanska liga Milik zabio i donio samo bod Napoliju u dvoboju protiv Sassuola

Raspoložen je bio i veznjak Mario Pašalić, koji je za AC Milan odigrao cijeli susret protiv gostujućeg Empolija. Pašalić je u 59. minuti izborio penal za svoju momčad, ali je udarac Susa obranio golman Empolija. U 74. minuti Pašalić se mogao upisati u strijelce, ali je njegov pokušaj bio trunku neprecizan.

Empoli je na kraju slavio sa 2-1, te je uhavatio važne bodove u borbi za opstanak. Za Empoli su zabili Levan Mchedlidze (40) i Mame Thiam (67), a strijelac za Milan bio je Gianluca Lapadula (72).

Hrvatski vratar Josip Posavec, koji brani za Palermo, doživio je pravu noćnu moru u prvih 26 minuta susreta u gostima kod Lazija primivši pet golova. U tih 26 minuta dva puta je mrežu zatresao Ciro Immobile (8, 9), a trostruki strijelac je bio Balde Diao Keita (21, 24pen, 26). Na kraju je Lazio pobijedio sa 6-2, a hrvatski veznjak Mato Jajalo igrao do 66. minute za Palermo.

Večeras vodeći Juventus dočekuje Genou, a u ponedjeljak se sastaju Pescara - AS Roma.

>>Ćorluka se teško ozlijedio, izgubljen je do kraja kvalifikacija za SP?

Rezultati by SofaScore
Zadar: Testiranje na Covid-19 u Općoj bolnici
PISMO OBIŠLO HRVATSKU
Prebolio COVID-19 pa otkrio što morate imati doma: 'Korona boli kao sam vrag'
NOVA REVOLUCIJA POLJOPRIVREDE
Star Trek na hrvatskoj njivi: Dronovi snimaju štetnike, AI zbraja kukuruz, traktor sam vozi...
  • ali.p:

Odkud dalmatinski naglasak u vecernjem? U 74. minuti Pašalić se mogao upisati u strijelce, ali je njegov pokušaj bio trunku neprecizan. Nema veze bilo bi mu bolje da se koncentrirao na Empoli nego twiter... Sto bi rekli neki na poraz ... prikaži još!poraz Milana... Aaalaaa gusta :) :) E Mario Mario...