Pamić je s bratom remizirao, a Dinamu je zabio gol
Alen Pamić jednu je od najboljih utakmica za Rijeku odigrao protiv Dinama (vodio ga je Kruno Jurčić) u travnju 2010. godine na Kantridi. Završilo je 2:2, a Alen je postigao izjednačujući pogodak.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0