Arsenal
PA/Pixsell
14.09.2013.
u 17:59

Arsenal je slavio 3:1 u Sunderlandu, u debiju je Mesut Özil asistirao za vodeći pogodak Giroudu, a dva je gola zabio Ramsey

Teško je Manchester United došao do prve domaće pobjede. United je, naime, svladao Crystal Palace 2:0, zgodicima Van Persiea iz kontroverznog 11-erca u 45. minuti, kad je isključen gostujući igrač Dikgacoi, a drugi je pogodak zabio Wayne Rooney iz slobodnog udarca devet minuta prije kraja.

U svom prvom nastupu za Arsenal, Mesut Özil je u 11. minuti asistirao Olivieru Giroudu za vodeći gol Arsenala na gostovanju u Sunderlandu. Domaćin je izjednačio iz 11-erca u 48. minuti (Gardner), a onda je Arsenalu pobjedu s dva pogotka donio Ramsey (67. i 76.).

Rezultati 4. kola Premiershipa: Manchester United - Crystal Palace 2:0, Aston Villa – Newcastle 1:2, Fulham – WBA 1:1, Hull – Cardiff 1:1, Stoke - Manchester City 0:0, Sunderland – Arsenal 1:3, Tottenham – Norwich 2:0.

Poredak: 1. Arsenal 9, 2. Tottenham 9, 3. Liverpool 9 (-1), 4. ManCity 7, 5. ManUtd 7, 6. Chelsea 7, 7. Stoke 7, 8.  Newcastle 7, 9. Everton 6, 10. Cardiff 5...