Ovo su igrači koje je Hajduk otpisao posljednjih godina
Tino Sven Sušić, Mario Maloča, Ivan Vuković, Duje Čop samo su neki od otpisanih
Komentari 5
Mario Maloča – sedam i pol godina provedenih na Poljudu otišao je u poljsku Lechiju za smiješnih 75.000 eura.>>>>>>>>>>>> Ovo je upravo nevjerovatna sramota ! Cijeli upravni odbor bi morao podnijeti ostavku.
Pod hitno Vlasica i Balica u reprzetaciju; ma kakav Coric i Pjaca.....he,he
sve same igračine
Hajduk je samo na Kousssiju valjda zaradio više nego Diname na preko 100 stranaca.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
eto i sad Mamic lopov, a poluproizvode prodavao za milijune ! Budimo iskreni da li je Luka Modric realno vrijedio 25 milijuna kad je prodan u Englesku , nije bio los , ali niti afirmirani igrac , a ovi iz Hajduka prodaju igrace sa djeparac , strasno !