Ovakav Dinamo još nikada nismo vidjeli. Na Maksimiru može nastati ozbiljan problem
Transfermarkt će konstatirati kako je Dinamo u ovom trenutku rekorder SuperSport HNL-a s čak 15 stranaca u svome kadru, što se još nikada nije dogodilo
Komentari 20
Kao da nije potpisnik ovog članka pisao hvalospjeve dokazano nesposobnim ljudima koji su dospjeli na čelo Dinama. Hvalospjeve uvođenju dokazano promašenog modela upravljanja. Ima nas koji pamtimo duže od zlatnih ribica.
Nije toliko veliki problem što ima toliko stranaca, problem je što ne donose nikakav iskorak u kvaliteti. Niti jedan stranac koji je doveden za Marićeve ere nije donio ništa ekstra, a imaju ogromne plaće za HNL pojmove... Evo npr. doveo je 2 desna krila, koja zajedno imaju lošiji učinak od Šotićeka u Švicarskoj, kojeg je potjerao, a ta dvojica zajedno imaju drastično veću plaću nego je tražio Šotićek... Galešić je do sada jedino pojačanje kojeg je doveo i igrač na kojem će se vjerojatno moći zaraditi prodajom. Niti jednog od dovedenih stranaca neće se moći prodati, sigurno ne u plusu... Ideja dovođenja igrača iz Francuske 2. lige je u najmanju ruku upitna, to su igrači možda za kvalifikacije za KL. Ta politika jako podsjeća na neuspješnu politiku Hajduka, a i rezultati su u skladu s time.
Ovo je Maminjo prorokovao prije puno godina.Čovjek je bio u pravu
ovo samo kod nas ima, ubiješ kravu koja ti najbolje mlijeko daje, pa na njeno mjesto staviš sterilnog bika i čekaš mlijeko, al neide...
Jovanovic i Milanovic unistavaju Dinamo tajno Jovanovic je rekao da treba isprazniti mocvaru
Jovanovic je pozadi unistavanja hrvatskog nogometa [osusi mocvaru] mislio je ne unistenje Dinama
od kada jedan režimski klubić s juga nije više mogao financirati svoju drugu ekipu dekretom je odlučeno da se sve druge ekipe u drugoj ligi ukinu i od tada je počeo ogroman pad hrvatskog nogometa i nekontrolirani uvoz stranaca dok nam mladi igrači propadaju ... uskoro će hrvatska reprezentacija biti na nivo slovačke ili luxembourga
...da je to smo Dinamov problem, ne urušava se samo Dinamo... to je problem hrvatskog nogometa u cjelini, odnosno reprezentntacije, pa i HNLa... jer je Dinamo glavni generator i inkubator igrača koji popunjavaju reprezentaciju, kao i klubove HNLa... trenutno u Dinamo nema kvalitetne proizvodnje, a uvoz je na maksimumu i loše kvalitete, SD obilazi bauštele po Fran tražeći tko bi volio zaigrati nogomet, više i nestigne tražiti po drugim i trećim ligama... uglavnom ovo je vrlo opasna situacija i crni scenarij za naš nogomet... isto traži resetiranje i hitne promjene, ovime se se sve vuče unazad, vlak koji usporava i staje, a treba remont... nadam se spasu i najboljemu za moj Dinamo... ale ale dinamo ale...
Ide katarza
Dinamo se vac srozao na razinu Hajduka
Uvijek sam se ponosio ni hvalio kao navijac Dinama na igrace koji su ponikli u mom klubu i napravili dobre karijere. Ovo sada sa 15 stranaca vise nije moj klub To je sada ono sto sam uvijek prigovarao svojim prijateljima Talijanima i Englezima i xafrkavao ih zbov toga A sada nazalost to imamo i u Dinamu Gdje su nasi decki i gdje du nadi treneri ?
Boze cuvaj Dinamo od mrzitelja i lopova
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Bijaše jednom jedan Maminjo, a naivni BBB-ovci od kojih većina nisu niti Purgeri "popili" su priču o nekim novim super "spasiteljima" Dinama - sapienti sat iliti mudrom dosta.