Ovaj borac zaista ima tešku ruku: Evo kako je 'uništio' suparnika
Vladislav Kanchev pobijedio Grka Ioannisa Anagnostopoulosa svojim zaštitnim znakom – desnim "swingom".
Komentari 3
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
ma prekrasno. Nema dosta nasilja i mrtvih svaki dan. Sto je to u ljudima da zele unakazit i ubit drugog covjeka? Najgluplje sto i zene sklone sve vise nasilju. Gdje su osnovne vrijednosti obitelji i poruke koje se u milijunskim brojevima salju za blagdane,a zele mir i ljubav..