Osijek u nastavku slomio otpor Slavena i vratio se na treće mjesto

Slaven Belupo - Osijek
10.11.2018.
u 17:12

Pobjedu je prekrasnim pogotkom potvrdio Marin Pilj

Nogometaši Osijeka svladali su Slaven Belupo s 2:0 (0:0) u utakmici 14. kola Prve HNL u Koprivnici, te su tako opet zasjeli na treće mjesto.

Osijek je poveo u 59. minuti kada je nakon prodora i proigravanja Mirka Marića napadač gostiju Haris Hajradinović s desetak metara zakucao loptu pod gredu, a pobjedu potvrdio u 82. minuti lijepim pogotkom Marina Pilja iz slobodnog udaraca iskosa s dvadesetak metara.

Susret je odigran na Gradskom stadionu u Koprivnici, a sudio je pred 500 gledatelja Strukan iz Splita. Vodi Dinamo s 33 boda ispred Lokomotive (28), Osijek je treći s 27, a Slaven Belupo je sedmi s 13 bodova.