Osijek si nema što zamjeriti, navijači su ih ispratili kao šampione
– Malo mi se stisnulo u grlu sada u svlačionici, rekao sam im da nemaju za čime žaliti da su dali sve od sebe...
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Dobro je za hrvatski nogomet da su i Osijek i Hajduk ove godine odlični,očekuje nas velika borba za vrh tablice između Rijeke,Dinama,Hajduka i Osijeka. Tu svatko svakoga može pobijediti i u gostima.