Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 31
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Odalzi u Udinese
Povratak na članak

Operacija Balićevog prelaska pomno je vođena, potpisat će na četiri i pol godine

Balić seli u Italiju za četiri milijuna eura.

Komentari 17

DJ
djobu68
09:46 31.01.2016.

Kao sto vidimo Hajduk pravi tim na duge staze a ne kao Dinamo koji uvijek prodaje mlade igrace.

VL
MA
mause
09:16 31.01.2016.

nadam se da grijesim ali jos jedan mladi igrac ode korak nazad.premlad i fizicki preslab za talijanski nogomet.jos minimum 1.5 godinu si trebao ostat u hajduku.

VL
Avatar Cro-Wolf
Cro-Wolf
10:16 31.01.2016.

Sramota... Unistiti igraca je ovima iz hajduka i cilj. Bolje da je balic i ostali mladi otisli u dinamo nego van da samo treniraju i nestanu. Tolike zvijezde je hajduk prodavao pa di su sada?! Di su vukusic, radosevic i ostali hadukovi dragulji. U hajduku su lopovi koji ce pokupiti i podjeliti te novce da im ne spominjem imena jer nisu vrijedni i to je mocvara hrv nogometa a ne mamic (iako ga ni ja ne volim) ali mora mu se priznanje dati, jer on bi i igraca sa dvije lijeve prodao za 10.mil eura. Samo uzas sta rade od hajduka a govore mamic kriv i kladio bi se da ce brbic za dva dana reci mamic je kriv.... Lp

VL
PO
PowerPoint
11:54 31.01.2016.

Sad očekujem hajku protiv kluba što je prodao mladog igrača umjesto da nosi klub godinama koje dolaze....a ne pardon, ovo je članak o hajduku, ne o Dinamu. Pardon.

VL
KT
komen_tar
09:18 31.01.2016.

A di je onih lanjskih 5 milijuna?

VL
DI
dinamojavolim1
11:16 31.01.2016.

fali ramadani sudjelovao u ovom transferu???pametnome dosta... bitno da im je mamic kriv za sve probleme

VL
Avatar Pravedni tetrijeb
Pravedni tetrijeb
11:05 31.01.2016.

Sada će na posudbu u 3.b ligu.... Pa tako 3 godine i onda kao i Vukušić .... Vratit se doma podvijena repa

VL
Avatar peet
peet
10:09 31.01.2016.

Vauuuu. Pisete o tom trasferu brat bratu mjesec dana. Sretno Balicu, samo da bi igrao vani moras spustiti rucnu.

VL
SO
sonce
11:22 31.01.2016.

Od njega nikada ništa, preslab za Italijanski nogomet.

VL
PI
pinichi
13:05 31.01.2016.

Samo me strah da ovo ne završi kao Milovićev odlazak u Tursku, Kalinićev u Englesku ili Sušićev u Inter... Da ne idem dalje u prošlost.

VL
DI
dido123456
19:01 31.01.2016.

Izbrisali ste moj komentar naravno smeta vam istina

VL
JU
Jure7
07:42 01.02.2016.

Ma ovaj Vucevic nece otici dok ne osigura i praunuke!!! Prodaje sve sto valja! Koga je on iz omladinske skole promovirao u prvu momcad....Brbica cak shvacam. on je ekonomist, ali ovaj jazavac ce unistiti Hajduk! Kaze da je igrao u Barceloni! Pa imamo isto utakmica u Barceloni i ja i on! HŽV

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.