Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 52
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Igor Flak
Povratak na članak

Olić nije imao kredite, kao rijetko tko zaslužuje samo divljenje

Za razliku od većine svojih reprezentativnih kolega, kroz karijeru je postao bolji čovjek.

Komentari 13

Avatar Bog_i_Hrvati
Bog_i_Hrvati
16:12 04.03.2016.

Olić legenda! Ola je bio veliki igrač i borac. A bio je i ostao veliki čovjek. Za razliku od Flaka koji je bio i ostao nula od čovjeka i nula od novinarčića. Što Flaku znači podnaslov da je Ola kroz karijeru postao bolji čovjek za razliku od većine svojih reprezentativnih kolega? Flakiću jadniče za razliku od tvojih kolega, ti kroz karijeru postaješ sve veće go.no. A čudim se i ovima iz Styrie što na večernjem drže takvog bezvezno partijsko piskaralo. Ti si jado za index ili tportal. I da piskaraš o voždu svome, bahatom Milančetu. I ostavi se ti Olića i ostalih mu reprezentativnih kolega. Nisi ti toga dostojan.

VL
NO
Noštromo
14:24 04.03.2016.

Oliću odlaziš uzdignute glave iz reprezentacije, velik borac na terenu. Šteta što su te neki izbornici nekad zanemarivali tako da nisi dočekao stotu utakmicu za reprezentaciju.

VL
Avatar Ironman0105
Ironman0105
15:39 04.03.2016.

Nije ni Nane, a na tvoju zalost uspio je...

VL
JS
John_Smith
16:46 04.03.2016.

Svaka čast velikom borcu velikog srca. Olić može biti uzor sportašima kako se bori i izgara.

VL
ZD
Zdravkecmali
17:12 04.03.2016.

Olić je legenda, a ti Flak obična spodoba.

VL
DA
dalmata
17:26 04.03.2016.

Legenda ! Momak kojemu nitko u karijeri nije ništa poklonio nego je sve zaradio mukotrpnim radom. Normalan i pristojan mladić kojega sam uživao gledati u nacionalnom dresu a moram reći i u dresu dinama iako nam je zadavao velike glavobolje. Kapa doole Ola !!

VL
Avatar Trpimir
Trpimir
21:41 04.03.2016.

Ivica Olic prije svega NE zasluzuje da jedan uhljeb bez jednog danog ispita na faksu kao sto je vucibatina igor flak pijandura kao njegov otac neradnik ide o njemu pisati. Ola je legenda! Na Olu se svaki nogometas treba ugledati i ljubiti mu kopacku, Ola hvala ti na svemu!

VL
GL
Glorfindel
07:12 05.03.2016.

Ola care, hvala ti za sve...

VL
Avatar Pravi Hrvat na kvadrat
Pravi Hrvat na kvadrat
17:04 04.03.2016.

Ivica je sjajan igrač ali dolaze novi mladi bosanci, australijanci i braziljanci u HR repku i prije ili kasnije završio bi na tribini kao svoj na svojoj sjedalici.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.