Oglasio se službeni Hajduk: Ispričavamo se svima čiji su osjećaji povrijeđeni, osuđujemo govor mržnje
"Kao Klub ćemo prema svojim igračima postupiti sukladno internom disciplinskom pravilniku", stoji u priopćenju.
Komentari 6
lijepo je da se hajduk ogradio, ali imam dojam da je to samo zbog ogromne reakcije javnosti, inače bi sve omeli pod tepih...ipak, ovaj jakobušić napokon djeluje kao normalna osoba...sada očekujemo od HNS jednako oštre kazne za livaju i subašića kakve su izrekli bebeku za privatan razgovor!!
Nekad je bila kraljevina Hrvatske, Dalmacije i Slavonije... Dakle, o Hrvatima možemo još popričati. Ali Split je jedini grad u današnjoj Hrvatskoj koji je imao službeni četnički odred. Neću dalje...
ok, hajduk se formalno ispričao, a sad očekujemo oštre kazne od strane HNS-a za obojicu + nepozivanje livaje u reprezentaciju jer je ovime nanio nepopravljivu štetu odnosima unutar reprezentacije!
Dinamo inače pjeva operne arije s BBB 🙄
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
pjevali su 'mrzim Dinamo, mrzim Dinamo srpsko ime to'. Ali interesantno je to, Livaji treba gledati u 'cjelini', a svima drugima se to ne gleda. Drugo 'ubij tovara' ili 'ubij purgera' je dio rječnika subkulture ali izražavanje mržnje izričito...