Oglasio se i HNS, evo što kaže o huliganskom ispadu na Poljudu!
"Vratimo fokus na nogomet i nogometaše, a da bismo to učinili, moramo zajednički i konstruktivno djelovati u sprječavanju izgreda."
Komentari 23
Za sve je krivo pumpanje atmosfere i podupiranje hajduka, koji stalno izmišlja afere. Odalamiti maksimalnu kaznu i neka onda rade nerede pa kaznu na kaznu dok se ne opamete.
bravar nam je i to ostavio u amanet.
Manifestacija idiotizma .
a sto ocekivati od zemlje u kojoj trgovi i ulice jos nose ime masovnog ubojice
Najviše nepravilnosti događa se na Poljudu...treba suspendirati igranje utakmica na Poljudu barem 6 mjeseci...tamo se uprave "uvlače" huliganima i oni vode glavnu riječ...žalosno je u što se pretvorio nekad veliki klub, zbog ulice koja vodi klub, nisu bili prvaci 12 godina a neće ni narednih 10 ako se nešto ne promjeni..sad više nisu ni 3 klub u državi, žalosno...
Mene zanima kako itko u Splitu može pravdat ovog majxuna i tko može štititi ovakvo ponašanje.
Pozdrav HNS Stupite u kontakt sa Nogometnim Savezom Madjarske i nogometnim klubom Ferencváros da bi sasnali kako se Madjarska, i Ferencváros resila Nogometnih Huligana!!!!!!!!
HNS je platija ovoga mladog slavonca da udje sa sipkon u teren !
Šukeru ti si huligan br.1 u Hrvatskoj,zato ostavka tebe i svih lopova iz HNS-a!!!!
Jasno se ograđujem od huligana iz Torcide, ali kad huligane na tribinama komentiraju huligani iz HNS-a dobijem proljev.
Ja bi ukinuo HNL na 5 godina...
Ma što se ova mafija zvana HNS javlja? Pa oni su svi pod nekim istragama i ne poštuju zakon RH. Zbog njih i njihovog gazde sve se ovo i dešava s našim nogometom, i to već dugo traje, a izgledaa da će se nastaviti tako unedogled. Da smo normalna država, HNS mafija bi odavno bila u zatvoru, a mi bismo imali normalnu ligu.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Godinama smo svjedoci sto se desava na Poljudu, izmisljali su sve moguce razloge da se pravdaju, jer su oni drukciji, oni imaju dispet, oni su vrele krvi, juznjaci i sl., svi mi drugi smo nedorasli njima, i treba mo ih svatiti i ne sputavati u njihovim dosjetkama na nivou djece, zalosno je da su se prikljucili razni advokati i sl. face, a svremenom se pokazalo tko stoji iza svega, vidjeli smo to na stadionima gdje je igrala nasa prva vrsta, pogotova su imali svesrdnu pripomoc za vrijeme ministra Ostojica, a sada i Mosta.Nazalos ta prica nema veze sa nogometom.