Naslovnica Sport reprezentacija

Odlične vijesti za vatrene: Finska pobijedila Island

Pobjednički gol za Finsku zabio je Alexander Ring u 8. minuti iz slobodnog udarca sa 20 metara.
02. rujna 2017. u 20:13 4 komentara 2319 prikaza
Finska - Island

U kvalifikacijama za SP 2018. nogometaši Finske su u subotu u Tampereu protiv Islanda slavili sa 1-0 i time su ujedno napravili uslugu Hrvatskoj.

Kvalifikacije za SP: Češka - Njemačka Kvalifikacije za SP Sramotno ponašanje njemačkih navijača: 'Sieg Heil' odjekivao Pragom!

Pobjednički gol za Finsku zabio je Alexander Ring u 8. minuti iz slobodnog udarca sa 20 metara. U susretu s malo pravih gol-šansi Island je u 75. minuti ostao sa igračem manje, jer je crveni karton dobio Rurik Gislason.

U skupini I Hrvatska i Island imaju po 13 bodova, ali "vatreni" večeras dočekuju Kosovo i mogli bi se ponovno izdvojiti na vrhu ljestvice. U našoj skupini  Ukrajina će večeras ugostiti Tursku, a obje reprezentacije imaju po 11 bodova.

6. Kosovo      6 0 1 5   3-18   1

Njemačka - Čile, finale Kupa konfederacija Kvalifikacije za SP Nezaustavljiva Njemačka slomila Češku, Slovačka bolja od Slovenije Hrvatska reprezentacija Kvalifikacije za SP Modrić: Reprezentacija je najbitinija, a ja ginem za ovaj dres Cipar - Bosna Kvalifikacije za SP Francuska razbila Nizozemsku, BiH vodila 2:0 pa izgubila od Cipra!
Workers in protective suits take part in the disinfection of Huanan seafood market, where the novel coronavirus is believed to have first surfaced, in Wuhan
GODINU DANA OD PANDEMIJE
Kineski mediji šokirali svijet: COVID-19 nije izbio u Wuhanu, imamo dokaze za to