Luka Modrić se vratio na teren, Atletico i Real Madrid razočarali gledatelje

28. rujna 2019. u 22:51 3 komentara 7100 prikaza
Luka Modrić
Pogledajte galeriju 1/10

U velikom gradskom derbiju 7. kola Primere Atletico i Real su odigrali bez golova, a za Real je zaigrao i Luka Modrić, koji se oporavio od ozljede.

Luka Modrić MARCA PIŠE: Luka na ovo nije navikao! Modrić odbio Real zbog Hrvatske pa stigla odluka Zidanea

Pred rekordno ispunjenom Wandom najbolji madridski sastavi nisu ponudili gotovo ništa u cijeloj utakmici jer se igralo se iznimno oprezno. U 68. minuti u igru je ušao Modrić, a u 75. minuti vratar Oblak brani šut glavom Benzeme u prvoj pravoj šansi i prvom udarcu u okvir vrata na utakmici. U 90. minuti pokušao je glavom Diego Costa u prvom udarcu u okvir domaćina.

Ranije je Granada golom Puertasa (28) slavila kod kuće protiv Levantea s 1-0, pa je Granada do madridskog derbija bila vodeća momčad Primere.

Vodi Real s 15 bodova, Atletico i Granada imaju po 14, a Barcelona 13 bodova.

Ivan Ljubičić
hollywoodska priča
Prepoznajete ga? Kao izbjeglica došao iz Banje Luke u Hrvatsku, a danas je težak milijune eura
Pevex
NOVO RUHO DOMA
Istražujemo – kako se pripremiti za proljetne renovacije
  • 93' Kraj
    Gotov je susret. Loša utakmica u Madridu.
  • 90' Nadoknada
    Igrat će se još 3 minute.
  • 88' Zamjena
    Ušao je sada i Luka Jović umjesto Karima Benzeme.
  • 75' Info
    Sjajno je nabacio Nacho s lijeve strane, a glavom puca Benzema. Ipak, Slovenac Oblak pokazuje zašto ga se smatra jednim od najboljih svjetskih vratara.
  • 68' Zamjena
    To smo čekali! U igru ulazi Luka Modrić, a izlazi Valverde.
  • 61' Zamjena
    Izašao je Lodi kod Atletica, a ušao je Lemar.
  • 46' Info
    Počelo je drugo poluvrijeme.
  • 45' Poluvrijeme
    Završeno je prvo poluvrijeme.
  • 44' Info
    Sada je Atletico stigao do prilike kada je Trippier odlično ubacio s desne strane po travi, ali još boljom reakcijom spasio je opasnost ispred svog gola Courtouis.
  • 30' Info
    Trebalo je čak 30 minuta Atleticu kako bi stigli do prvog udarca iz kuta. Igrači Diega Simeonea odlulili su se braniti i pokušavati iz kontre.
  • 22' Žuti karton
    Požutio je sada Nacho zbog oštrog prekršaja nad Trippierom.
  • 8' Info
    Veliki promašaj Felixa! U brzoj kontri pobjegao je obrani gostiju, ali nedostajalo je preciznosti.
  • OŠTAR RAMOS Info
    Prošlo je pet minuta i situacija na travnjaku se 'zakuhala'. Ramos je oštro startao na Felixa, a trener domaćih Diego Simeone nije to najbolje primio.
  • 4' Info
    Na podu se našao sada Atleticov Kieran Trippier nakon dvoboja s Hazardom. Bit će mu pružena lječnička pomoć.
  • 1' Početak
    Počeo je susret.
  • SASTAVI Info
    Atlético Madrid - Real Madrid Rezultati uživo
  • ZAMJENA ZA MODRIĆA Info
    Španjolski mediji pisali su kako je to uobičajena praksa francuskog stručnjaka na klupi Reala kada su u pitanju igrači koji se vraćaju nakon ozljede, ali iznenađenje je Zidane napravio zamjenom za našeg kapetana u srednjem redu. Pisalo se kako će to mjesto zauzeti James Rodriguez, ali Zidane se odlučio za mladog Urugvajca Federica Valverdea.
  • MODRIĆ NA KLUPI Info
    Šime Vrsaljko ne konkurira za sastav Atletica zbog ozljede, a Luka Modrić ovaj se tjedan vratio treninzima, ali će susret započeti s klupe za pričuve.
  • VELIKI ULOG Info
    Eventualni pobjednik ovog susreta s nova tri boda zauzeo bi vodeće mjesto na tablici nakon nepunih sedam kola.
  • Info
Atletico Madrid - Real Madrid, 21:00, Madrid
Atletico Madrid
0
0
Real Madrid
  • 93'

• 90'

• 88'

• Dodajmo i kako je izašao Hazard, a umjesto njega ušao je James Rodriguez.

• 75'

• 68'

• 61'

• 56'

Treba biti iskren i reći kako gledamo lošu utakmicu, lošiju od očekivane. U tom manjku izglednih prilika izdvojit ćemo Baleov udarac koji je otišao daleko od gola.

• 46'

• 45'

• 44'

• 41'

Real je odlučio malo pritisnuti u završnici prvog poluvremena. Sjajno je pucao Kross s 20-ak metara, ali Oblak je bio na lopti te ju je odbio u udarac iz kuta.

• 30'

• 22'

• 17'

Prilika za Real sada. S lijeve strane ubacio je Nacho, a u skoku je bio Bale koji ipak nije dobro zahvatio nabačaj Španjolca.