Novi problemi za Dinamo: Kopić će na derbije morati bez Ivanušeca? Evo što se događa
Bude li morao na operaciju potrbušnice, plavi će nastaviti borbu za naslov prvaka bez jednog od najboljih igrača, a upitno je i koliko će Luki Ivanušecu trebati za povratak na travnjak, neki su se vratili za dva mjeseca, a neki već i za tri tjedna
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Jake li liječničke službe u Dinamu. Već je prošlo 14 dana od utakmice sa Sevillom a oni ne znaju što bi s Ivanušecom. A o povredama Ademija bolje ne govoriti. Jednu utakmicu igra pa je 4 povrijeđen. Netko očito prima plaću za nerad.