Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 52
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Zbog krijumčarenja droge
Povratak na članak

Nogometnom sucu Byron Moreno prijeti 20 godina zatvora

Bivši ekvadorski nogometni sudac Byron Moreno (41) iščekuje presude zbog teškog kaznenog djela pokušaja krijumčarenja droge u New Yorku. Uhićen je lani u zračnoj luci Kennedy, a prijeti mu čak 20 godina zatvora

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.