Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 107
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Uspjeh
Povratak na članak

Nogometašice Osijeka izborile Ligu prvaka!

Nogometašice Osijeka su u Ligi prvaka! Hrvatska prvi puta ima predstavnika među 32 najbolje ekipe starog kontinenta

Komentari 5

Avatar niko_svetinja
niko_svetinja
02:50 17.08.2011.

Boga ti pa nisam niti znao da i kod nas ove djaltare gonjaju nogomet, ajde de mora da su jedine u Cro-ligi cim su toliko puta osvajale, kako god salu na stranu neka suprosle drago mi je.

VL
KA
kajinx
21:48 16.08.2011.

Bravo cure !

VL
LU
lukavg
00:29 17.08.2011.

\"Osvajačice čak 15 titula državnih prvakinja, od čega pet zaredom... Ostvaren je cilj za kojeg smo doslovno radili godinama... Ova zrelost pokazana u posljednjoj utakmici se „pekla“ posljednjih godina. Sve smo naplatili s kamatama...\" Podsjeća na Dinamo, valjda će takoo i biti sljedećeg utorka.

VL
RU
rus4
07:45 17.08.2011.

Bravo osječanke!Sad će Srebreni poludit što mora potrošit još love na žensko loptanje...inače bi on i onaj starac Marković najradje ukinuo ženski nogomet,al se nedamo!!!!BRAVO!!!!!!!!!!!!!!!

VL
DU
Deleted user
08:49 17.08.2011.

Čestitke svima , od cura , preko trenera do uprave !!!!!!!

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.