Nogometaši na večeri u skupom restoranu: Brancin 130 eura, janjetina 150, tjestenina 160...
Riječ je o izlasku koji podsjeća na potez Igora Tudora, koji je tijekom svog kratkog mandata u Londonu također organizirao večeru za momčad. No, Tudorov pokušaj nije donio rezultate. ubrzo nakon toga uslijedio je težak poraz od Arsenal (4:1), a posao je izgubio već nakon 44 dana.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0