Njemački mediji optužili Bjelicu za mega skandal. Izjavio je da se neće ispričati zvijezdi Bayerna
Bjelicu očekuje žestoka kazna, a usput je dospio na naslovnice njemačkih portala koji sipaju žestoke kritike
Komentari 7
Bravo Bijelica , pokaži tim Bayernovim u zadnje vrijeme nervoznim zvijezdama.
Fizički je nakal Bjelicu iz mržnje prema bijelcima.
Sta bjelica ima uzimat loptu u ruke, on nema sta dirat tu loptu kao prvo, igrac ce sam uzet loptu i izvest out sta se on ide mijesat u igru sto mu je uostalom i pravilima zabranjeno. Otkud njemu pravo da mlati po glavi suparnickog igraca??? Jos mu to nije bilo dosta pa se i na tribinama mlatio medu navijacima. Pa takvome treba odmah na licu mjesta oduzet licencu da vise nikad u zivotu nigdje nikome ne moze biti trener, a ne se raspravljat s njim da li ce se on tom igracu ispricati ili nece! Suludo je da uopce javno urbi et orbi kaze da se nece ispricati, a kamoli bilo sta drugo. Pa da sam ja predsjednik/vlasnik tog kluba momentalno bih ga najurio i otpravio 1.letom doma.
Sane nije loptu izbio Bjelici iz ruke, nego mu je ovaj nije htio dati. Kaže Bjelica bio je u svom trenerskom prostoru? Pa čemu služi taj prostor? Da trener izigrava baju? Vidim da sada mnogi podržavaju Bjelicu, a do nema davno su ga pljuvali kako samo bere pare na vritnjacima koje svuda dobije? I kako im je on sada odjednom Hrvatina, a stalno su ga nazivali Crnogorcem i pravoslavcem?
Bjelica trenira istočnoberlinski klub di se na dazu rasizma gledapozitivno
selijak, nemeRe bež šake i psovke!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Neka si ga.