Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 52
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
U VOJNOJ BOLNICI
Povratak na članak

Nijemac Gündogan na Krimu liječi ozljedu

Gündogan je izvan terena gotovo cijelu sezonu, posljednju utakmicu igrao je 10. kolovoza. Pojavili su se problemi s upalom živca u leđima i otad to pokušava zaliječiti.

Komentari 1

Avatar patkovic
patkovic
20:27 14.04.2014.

želatina mjesec dana 10g dnevno - otopiš dan prije u hladnoj vodi za sutra i pojedeš

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.