Naslovnica Sport Strani nogomet

Nezapamćena kriza u Dinamovom europskom rivalu!

U nešto boljoj formi je sljedeći europski protiv Anderlecht koji je kod kuće u 18. kolu belgijskog prvenstva odigrao 1:1 protiv Charleroija.
09. prosinca 2018. u 19:53 0 komentara 2327 prikaza
Fenerbahce - Dinamo
Pogledajte galeriju 1/5

Nastavljaju se očajne igre Fenerbahcea u turskom prvenstvu. U 15. kolu s 0:3 izgubili su na gostovanju kod Akhisarspora.

Luka Modrić BEZ DLAKE NA JEZIKU Ibrin odgovor na pitanje o Modriću neće se svidjeti ni Luki ni Ronaldu!

Bokila u 26., Manu u 82. te Regattin u 95. minuti bili su strijelci za veliko slavlje domaćina.

Akhisarspor je ovom pobjedom skočio na 13. mjesto sa 16 bodova, te gurnuo Fener na 16., u zonu ispadanja, sa 14 bodova.

Inače, Fenerbahče je i uoči zadnjeg kola Europske lige osigurao uz Dinamo prolazak u šesnaestinu finala.

Inter Dinamo Hvale za napadača Bjelica: On je sigurno buduća 'devetka' reprezentacije

Domaćin je poveo preko Amuzua u 47. minuti, da bi Benevente spasio bod gostima u 89. Ivan Santini odigrao je cijelu utakmicu za domaćine, dok je Milić ušao u 46. minuti. Anderlecht je četvrti s 31 bodom, osam manje od vodećeg Genka.