Neymar na udaru kritika jer je imao poseban zahtjev kod izvođenja penala s Hrvatskom
- Najbolji izvođač penala uvijek treba pucati prvi. Ne treba ih čuvati jer možda neće dobiti priliku. Za mene bi Neymar bio prvi izvođač. To bi smirilo momčad - rekao je bivši nogometaš Jurgen Klinsmann.
Komentari 11
Istina. Ako si glavni moraš pucati prvi
Nasi su pucali kao frajeri, prva dva puta po sred gola. i ubili libido golmanu potpuno. nakon toga znao sam da prolazimo
Pucaju oni koji se osjećaju najviše spremni pucati u danom trenutku. Možeš biti najbolji na svijetu, ako ti se tresu noge a kolegi stoperu ne on treba pucati. Evo nama Modrić nije pucao ni prvi ni zadnji, Budimir puca u klubu i zabija pa ovdje ne puca. Kad dobiješ gol tri minute prije kraja od ekipe za koju si već prije utakmice mislio da si ih pobijedio onda krene panika. Brazilski mediji uzroke za poraz moraju početi tražiti i u svojim prepotentnim tekstovima. Kao i Englezi kad krenu sa "its coming home" preseravanjima.
Neymar je toliko napuhan (s razlogom, ili bez), da je htio on pod svaku cijenu zabiti završni (pobjednički) gol, da pohvata sve zasluge i hvalospjeve za sebe. To je takav tip. Nek mu se obilo o tikvu.
Tkoože znati koji ce penal biti presufan. Logično je da cd to biti 5. Sinoc to nije bio. Ali svakako da 1. penal treba pucati druhi najbolji izvođač. Evo neka kupe Vkašica 🤣
To su glupi komentari. Ni Messi, ni Modrić nisu pucali prvi. Nema tu pravila. Najbolji i statistički najsigurniji može promašiti protiv najslabijeg vratara. uostalom, izbornik je taj koji sucu dostavlja popis i koji odlučuje, a ne igrač. Portugal radi najpametnije. Ronaldo sjedi na klupi, a ovi koji su unutra imaju jaki motiv da Ronaldu, igraču s najjačim egom "otmu" mjesto.
Meni je žao Brazilaca.Oni žive za nogomet.Čudesan narod.Volim ih od rane mladosti,generacije Pelea.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Pa to se zna zasto je htio da bude zadnji..da se moze pred kamerama pokazat i da zaplese ples..a ovako ...kifla !!