Nevjerojatno što je Gigi pitao Ronalda koji mu je gol zabio škaricama

17. listopada 2019. u 10:33 1 komentara 2786 prikaza
Gianluigi Buffon i Cristiano Ronaldo
Pogledajte galeriju 1/5

Real je prije godinu na putu do naslova u četvrtfinalu Lige prvaka igrao protiv Juventusa. Madriđani su u prvoj utakmici u Torinu pobijedili s 3:0, a istaknuo Cristiano Ronaldo koji je zabio dva gola.

Cristiano Ronaldo Kralj Instagrama! Cristiano Ronaldo samo od jedne objave zaradi iznos od kojeg boli glava

Posebno lijep pogodak bio je onaj drugi u 64. minuti koji je postigao fantastičnim škaricama. U uzvratu se Real provukao nakon što je Juve na Bernabeu stigao Realovu prednost, a Cristiano Ronaldo je u sedmoj minuti produžetka iz kaznenog udarca zabio za 1:3.

1 / 6
Gianluigi Buffon Juventus

Juventusov vrata Gianluigi Buffon prisjetio se prve utakmice i svog kratkog razgovora s portugalskom zvijezdom.

- To dokazuje da nikoga ne mrzim. Prvih 25 sekundi nakon gola bio sam jako frustriran, ali kasnije sam pomislio kako je to bio fenomenalan potez. Ronaldo je učinio nešto izvanredno - rekao je Buffon.

Mario Mandžukić OPET ZAJEDNO Sjajne vijesti za Mandžu! Odlazi u velikana, a dočekat će ga trener koji ga obožava

Gigi je otkrio što je Ronalda pitao nakon utakmice.

- Dok sam prolazio pored njega, pitao sam ga: 'Cristiano, koliko imaš godina?'. Nasmiješio se i odgovorio: 33. Nije loše, a?. Tada smo se obojica počeli smijati - prisjetio se Gianluigi Buffon.

Legendarni talijanski vratar nakon godinu dana provedenih u PSG-u vratio se u Torino i sada svlačionicu dijeli s Portugalcem. Buffon je istaknuo kako je Ronaldo fantastična osoba s kojom provodi mnogo vremena.