Naslovnica Sport Rukomet

Nevažan poraz Podravke, Nyk osigurao četvrtfinale

Podravka je već nakon 5. kola osigurala prvo mjesto pa je u ekipi Zlatka Saračevića bilo prilike za raspodjelu minutaže.
10. veljače 2019. u 00:30 0 komentara 376 prikaza
Podravka Vegeta

U za njih rezultatski nevažnoj utakmici posljednjeg, 6. kola skupine D EHF kupa rukometašice Podravke Vegete pred svojim su navijačima poražene od danskog NFH Nyka sa 25-28 (11-14), što je Dankinjama donijelo drugo mjesto i prolaz u čettvrtfinale.

Ivano Balić Utakmica veterana Rukometni Mozart zaigrao na rođendanskoj proslavi Gorenja

Natalija Čigrinova je sa sedam pogodaka bila najbolja kod Koprivničanki. Pet golova postigla je Selena Milošević, a tri Lea Franušić. Gošće su do pobjede sa po devet pogodaka predvodile Pedersen i Housheer.

Podravka je natjecanje u skupini završila s dva poraza, ali je sa osam bodova osvojila prvo mjesto. NFH Nyk je sa sedam bodova drugi, a španjolska Bera Bera je treća sa četiri boda. Craiova je na začelju sa tri boda.

Rukometna lopta Ubio se u svom stanu Srpski rukometni reprezentativac počinio samoubojstvo

Ždrijeb četvrtfinalnih parova na rasporedu je u utorak, 12. veljače, u Beču, a Podravka Vegeta će biti među nositeljima.

Zagreb: Tomislav Tomašević sa suprugom, roditeljima i bratom