Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 140
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
TRENER OSIJEKA
Povratak na članak

Nenad Bjelica: Ovo je katastrofa i sramota! Preuzimam svu odgovornost

- Šutevi su nam bili neprecizni, nismo imali raspoloženog igrača koji bi napravio razliku. Ovo je katastrofa i sramota, ja preuzimam svu odgovornost za ovo.

Komentari 4

Avatar Darlboro2
Darlboro2
22:59 28.07.2022.

Ok Nenade, onda je sve u redu...

VL
LU
lukborn
10:55 29.07.2022.

oces se odreći dijela primanja?

VL
BS
Blue_shirt
07:20 29.07.2022.

Nece taj dati ostavlu, licemjer. Sve kao fol srce, emocije i slicna prica. A u jednim Osijeku svaki mjesec spremi milju kn u dzep. I sad ce kao i u dinamu kada je kao usao u sukob radi igraca i njihovih placa u corona krizi, uzeti sebi odvjetmika i naplatiti cijeli ugovor a igraci nula, njima je slao poruke, ha ha... Tako ce i u osijeku, cekati isplatu cojelog ugovora. Dokaz koliko voli RH je taj i da tu radi evo vec pet godina a zivi u austriji.

VL
DU
Deleted user
12:46 29.07.2022.

Ajde Bjelica pozovi Marića ne razgovor. Dvolični licemjer.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.