Nenad Bjelica nakon pobjede komentirao Caktaša, trener Šibenika šokirao izjavom!
Dean Računica preuzeo je Šibenik tijekom zimske stanke i od njega se nije očekivalo da će govoriti što govori.
Komentari 5
Pokaži da si dobar trener sa lošim kadrom igrača....
Tako to biva kad ti je loša "računica" !
Šibenik je trenutno najlošija momčad prvenstva, ali imaju veliku prednost. Vjerojatno su igrači nezadovoljni u financijskom smislu.
Bjelica pravi trener,Caktaš mu daje sve od sebe.Sada mora zahvaliti onom dečku iz kluba koji je otrijeznio Osjekovog pravog profesionalca umjesto odgovornih u klubu.Klečanje,plakanje i izvinjenje pred svima je urodile plodom.Sada se više neće pojaviti u tom klubu od sramote.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Znači od sasvim solidne prvoligaške ekipe, vi ste u par mjeseci napravili pačje j...lište. zašto uništavate Šibenik?