Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 7
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Priča braće Sinković:
Povratak na članak

'Nakon raspada SFRJ išli smo na pripreme u Austriju, a mi smo zapitali zašto ne na Peruću'

– Voljeli bismo da se netko zauzme da ovdje bude veslački centar jer su vodeni uvjeti savršeni. No nismo mi ti, dečki i ja, koji bi te stvari trebali sinkronizirati s načelnikom općine Hrvace i rukovodećima iz HEP-a, odnosno direktorom hidrocentrale.

Komentari 7

DU
Deleted user
21:14 23.08.2018.

Glavno da VL ima sfrj u naslovu! Puiiiii

VL
MU
Mukowsky
20:08 23.08.2018.

Kad bi se cijelo društvo ugledalo na njihove radne navike i poštenje, te na ljubav prema domovini srebrnih vatrenih, gdje bi nam bio kraj!!!!

VL
JB
Jackson_bx
20:26 23.08.2018.

Svaka čast momcima, a politicarima i sistemu gdje je najvaznije sebi strpati u džep sram bilo. Svjetski sportasi, beru medalje gdje god se pojave, a drzava neče da obezbjedi minimalne uvjete za optimalno treniranje.

VL
DU
Deleted user
20:09 23.08.2018.

Ovo se zove RAD!!!!

VL
Avatar pendreck
pendreck
22:38 23.08.2018.

Decki su vrh svjetske klase!! Uzor svima nama!!

VL
ZG
zgkreso
06:11 24.08.2018.

Dečki, ništa , niste podobni. Krivo mjesto rođenja , ne slušate thompsona a niti cecu, osim toga HDZ BiH je potrebitiji od vas.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.