Nazad u tmurnu REALnost: Sociedad slavio u Madridu!

Real je u dvije ovogodišnje utakmice uzeo samo bod
06. siječnja 2019. u 20:36 22 komentara 2913 prikaza
Luka Modrić
Pogledajte galeriju 1/5

Madridski Real teško će ove godine do naslova prvaka Španjolske. Nakon što je u četvrtak na gostovanju kod Villarreala odigrao 2:2, sada je na stadionu Santiago Bernabeu ostao bez sva tri boda. Bolji je bio Real Sociedad, koji je priredio iznenađenje kola uz pobjedu 2:0.

Vražićak jedan Ronaldo kamerom 'zalutao' na savršenu guzu lijepe zaručnice

Gosti su poveli već u trećoj minuti pogotkom Williana Josea s bijele točke, i to nakon što je Casemiro neoprezno oborio Merina na desnoj strani šesnaesterca.

Tukao je potom kraljevski klub iz svog oružja, ali i darivao goste. Najbolju je priliku zapucao Karim Benzema šest minuta kasnije, kada je raspalio pored gola sa samo pet metara.

Dejan Lovren Hit na internetu! Dejan Lovren ponovno oduševio objavom na društvenoj mreži

Situaciju je kraljevskom klubu dodatno otežalo isključenje Lucasa u 61. minuti, kojem je sudac Munuera Montero pokazao drugi žuti karton zbog prekršaja na sredini terena.

Spomenuti djelitelj pravde je propisno zabrljao na štetu domaćina kada u 67. minuti nije pokazao na najstrožu kaznu zbog prekršaja vratara Rullija nad Viniciusom, a priču je zaključio Pardo pogotkom glavom u 83. minuti.

Niko Kovač i Franck Ribery Oštro kažnjen Bayern kaznio Francka Riberyja zbog uvredljivih postova

Luka Modrić je odigrao čitav susret, a u 75. minuti je kažnjen žutim kartonom zbog nesportskog ponašanja.

Real je već šesti prvenstveni poraz ostavio na petom mjestu s deset bodova zaostatka za vodećom Barcelonom.