Najveći mi je problem što obitelj mogu vidjeti samo preko interneta
Dobro je da liga bude neizvjesnija. Rijeka je vrlo ozbiljna, no moje je mišljenje da će na kraju Dinamo opet biti prvak, ima širinu kadra, odličnu organizaciju kluba - kaže Jurčić
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Kruno Jurčič je puno napredoval stručno, ljudski i kulturno za vrijeme svoje kratke odisejade u malom europskom klubu NK Mariboru.