Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 20
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Max na eks
Povratak na članak

Na zdravje, gospod Kek! Za Rijeku se navija i dalje od Kvarnera

Atmosfera u Rijeci podsjeća na onu iz 1982. u Zagrebu, kad je Dinamo osvojio titulu nakon 24 godine čekanja

Komentari 14

SA
Sale7
09:51 21.05.2017.

Bravo Rijeka, volim te Rijeko!

VL
TO
tomo300ac
13:42 21.05.2017.

Koji smiješni pamfletić. Tebi je stari pričao o 1982. A di si bio 2006. kad je Kuže protutnjao prvenstvom i kad je 35 tisuća ljudi slavilo na Maksimiru pa su pratili autobus do trga? Ti si kao neki navijač Dinama? Ti znaš da će većina navijat za Rijeku? Koja smijurija.

VL
MA
maxiking
10:32 21.05.2017.

ne navija se za rijeku već protiv dinama,zahvaljujući između ostalog i novinarima kao što ste ti i dasović.

VL
SL
slovenc007
08:34 21.05.2017.

Slovenija je za antifašističku evropsku Rjeku i Matjaža!

VL
Avatar Kolo-Tg
Kolo-Tg
08:13 21.05.2017.

Ma gdje se nabija za Rijeku? Pa na Krku bavija se za Hajduka sjetite se kad je Milanovic stigao na Krk a kamere zabiljezile djecu, rekose dica : " Ne mi ne navijamo za Rijeku mi smo za Hajduka",

VL
IL
ilijan
08:47 21.05.2017.

Ajmo pobjedi! Cibalija!!!!

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.