Objavljeno vijesti danas: 184
Europsko prvenstvo
Povratak na članak

Hrvatska ostvarila veliku pobjedu protiv Islanda! Sve se riješilo u posljednjoj minuti

Pobjednički pogodak je 15 sekundi prije kraja postigao Ante Gadža i postavio konačnih 23:22.

Komentari 28

NO
Noštromo
18:04 24.01.2022.

Da je od početka pozvan Gojun, a ne kasnije i da su pozvani Šego i Karačić vjerojatno bi išli dalje. U reprezentaciju treba zvati najbolje, a ne mlade ili stare.

VL
UV
uvijekje
16:39 24.01.2022.

dobro igramo danas, šteta da gojun nije igrao od početka prvenstva pa da se uigrao bilo bi napeto sa dancima

VL
KR
krampus9
17:19 24.01.2022.

Ovdje je jedino cindric htio da izgubimo, svaka čast na borbenosti i pobjeda pored crnih rupa u igri. Nekako mi čak žao islandjana

VL
ĆA
ĆanotaKrljo
17:35 24.01.2022.

Evo da smo još pobjedili mojte negro , bili bi drugi u grupi ... ovako ništa !

17:04 24.01.2022.

Kako smo ovo dobili? Ne znam kako...Pešić je ovo dobio...

16:10 24.01.2022.

Gazi gubu euroafricku! Pustite islandu da guba ispadne! Vratite im za olimpijske kvale.

VL
18:06 24.01.2022.

Bezvezni sport.

VL
15:56 24.01.2022.

Užas od nikakve energije u prvom poluvremenu. Opet bez faula. Napad očajan. Sada se vidi koliko, kada Cindrić ne može, nedostaje Karačić. Jer je Gadža potpuno neopasan. Šteta, jer Island igra malo bolje od našeg očajnog.

VL
CJ
cjepljeni

Konacno imamo 2 boda! Bit cemo prvaci! NOT?

VL
17:22 24.01.2022.

I sad vidimo kad orotivniku ne ide da i mi možemo dobiti tekmu. No uzalud.

VL
17:11 24.01.2022.

Islandjani su igrali, Hrvati ratovali, a sudac treba zutu traku sa tri crne tocke.

VL
RA
radolizem
15:53 24.01.2022.

Isto kao protiv Danaca. u prvih 15 minuta 4-8, tj. sada i 4-9, a HH ne uzima minutu odmora.