Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 133
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Ekscentrik

Mourinho u Keniji zatražio pomoć lokalnih vračeva

Mourinho
Reuters
19.07.2010.
u 14:51

Trener Real Madrida Jose Mourinho (47) tri je tjedna s obitelji bio na odmoru u Keniji, a posljednjeg dana boravka izrežirao je jednu od svojih predstava.

Naime, od tamošnjih vračeva pokušao je dobiti snagu za novi posao.

– Tražio je da mu pomognu u novom poslu, da svojim moćima utječu na to da mu dani u Madridu budu uspješni. Isto tako, da ga u novom okruženju prihvate kao autoritet te da ga poštuju – rekao je svjedok.

Ključne riječi

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata