Mourinho napušta Italiju, ali ne želi se vratiti u Chelsea
Jose Mourinho još je jednom svjetska nogometna priča broj jedan! Nema dvojbe da je jedan od trojice (uz Fergusona i Capella) najvećih trenera današnjice, ali je i najkontroverzniji trener ovog doba.
Komentari 3
MI
Kakva je ovo sloboda govora,kada se ukidaju komentari o klubu basih poslodavaca?E,gospodo Hrvati nikada vi necete u Europu sa ovakvim ponasanjem.
TT
u blagajnu talijanske lige mora uplatiti golemih 40 tisuća eura - brijem da ga je ov fakat zabolilo :-)
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
...ili Varteksa! Plaćanje - isto!!!