Modrić stavio točku na i: Hrvatski kapetan zabio u uvjerljivoj pobjedi Reala

Real je barem privremeno izbio na vrh ljestvice s 40 bodova
04. siječnja 2020. u 18:05 0 komentara 1323 prikaza
Luka Modrić

Luka Modrić zabio je za Real s 'istekom sirene' u 3:0 (1:0) pobjedi nad Getafeom na gostovanju u subotu. Hrvatski kapetan je u 96. minuti ispratio trk Valverdea po lijevoj strani te je njegovu krasnu asistenciju s desetak metara pretvorio u treći pogodak.

NE KRIJU NEZADOVOLJSTVO Na zgradi u Češkoj osvanuo natpis 'Dinamo Zagreb'

Madriđani su poveli u 34. minuti autogolom Sorije, a na 2:0 je u osmoj minuti drugog dijela postavio Varane.

Novak Đoković ISPAD VIDEO Pomračenje uma Novaka Đokovića! Psovke koje je Srbin izgovorio nisu za svačije uši

Real je tako nakon 19 odigranih utakmica izbio na vrh ljestvice s 40 bodova, dok Barcelona na drugome mjestu ima bod manje, ali i utakmicu manje.