Mlada tenisačica pred ispunjenjem najvećeg sna: "Prilika za US Open čini mi se nestvarna"
– Da mi je netko prije mjesec dana rekao da ću biti u top-200, samo bih se nasmijala i rekla: "Da barem". Promijenili su se planovi, sad ulazim u bolje rangirane turnire i mogu igrati kvalifikacije na Grand Slam turnirima.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0