Mislav Oršić vraća se u Hrvatsku, ali ne u Dinamo? Navijači plavih mogli bi ostati razočarani
Zanimljivo je, Oršić je u tom klubu već bio, ali nisu ga prepoznali već su ga slali po posudbama
Komentari 9
Bio bi dobar kao povratnici Ademi, Rog i Pjaca! Sorry, ali ako nije dobar za Turke, nije dobar ni za Dinamo 💙💪
Drag mi je kao igrač i čovjek i želim mu sreću kamo god da ode ali u Dinamu nema više mjesta. Protiv sam dolaska potrošenih igrača, ne etabliranih trenera i anti nogometnog sportskog direktora. Vrijeme curi za Dinamo. Nema predaje💜
Oršić je kao igrač završena priča. Lukavi Mišković bi ga uzeo samo besplatno.
svaka čast Orši, ali u Dinamu ne bi igrao u prvoj postavi, a onda je bolje da ne dolazi kao igrač...kasnije kao trener, može
Rijeka ne uzima starije igrače jer na njima neće zaraditi, neće moći dalje prodati...
Konkurencija je uvijek dobra !
Ne dođe li Oršić u Dinamo nego završi u nekom drugom klubu to će sigurno Zajeca i Marića stajati položaja a ionako ništa ne vrijede.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Drag mi je Oršič, ali njegova nogometna karijera se nažalost privodi kraju. Odlazak iz Dinama, po svaku cijenu, je bio velika greška, a kasnije nije imao sreće i teško se povrijedio. Sada je tako, kako je. Niti on može pomoći Dinamu niti Dinamo njemu. Želim mu sve najbolje u karijeri i životu, ali njegov povratak u Dinamo ne zagovaram.