Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 113
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
SRETAN ROĐENDAN
Povratak na članak

Mirko Filipović: Osjećao sam se kao zadnji bijednik. Nisam imao što jesti, a nisam imao nikoga da me uhljebi

Ne želim ovdje glumiti mučenika no katkada sam se doista osjećao kao zadnji bijednik jer je bilo situacija kada, doslovce, nisam imao što jesti pa sam posuđivao bonove za studentski restoran.

Komentari 4

DU
Deleted user
13:20 10.09.2024.

Mirko sve pohvale u sportu ali si zaboravio Karamarka i Anđelka Leku prvi te uhljebio drugi hranio

VL
Avatar svinjski_biser2
svinjski_biser2
15:37 10.09.2024.

reče on kao bivši zastupnik koji će biti upamćen ni po čem!

VL
Avatar nathanael.opet
nathanael.opet
14:23 10.09.2024.

onog dana kad si se prodao sdPartiji za mandat i mirovinu u Saboru - za mene si umro... počivaj u miru!

VL
JF
Jure_Francetić
12:47 10.09.2024.

Sretan ti rođendan Mirkane, legendo ! Uživaj u mirovini u zdravlju, nadam se da će potomak nastaviti barem jednako uspješno u tom brutalnom sportu.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.