'Mini' vatreni remizirali sa Srbima u Poreču

Drugu prijateljsku utakmicu isti će protivnici odigrat će 14. veljače u Poreču u 11 sati
12. veljače 2019. u 23:50 0 komentara 767 prikaza
ivan gudelj
Pogledajte galeriju 1/2

Hrvatska reprezentacija do 17 godina starosti, koju je preuzeo novi izbornik Tomislav Rukavina, ovaj tjedan gostuje u Turskoj, a u tamošnjem nogometnom kampu na rasporedu su dva sraza s odgovarajućom selekcijom domaćina.

Davor Šuker Prvi čovjek HNS-a Davor Šuker opet izabran u Izvršni odbor UEFA-e!

Prvi je dvoboj završio bez pobjednika, premda je Hrvatska pogotkom Klarića iz 73. minute vodila sve do četvrte minute sudačke nadoknade, kada je Turska preko Abaya izjednačila na konačnih 1:1.

Druga je utakmica zakazana za 14. veljače u 11:00 sati.

U-19 remizirala sa Srbijom

U-19 reprezentacije Hrvatske i Srbije danas su na stadionu 'Veli Jože' u Poreču odigrale prvu od dvije pripremne utakmice za euro-kvalifikacije koje i naše i Srbe čekaju sredinom ožujka. Drugu prijateljsku utakmicu isti će protivnici odigrat će 14. veljače u Poreču u 11 sati