Mihajloviću popustili živci: Pogledajte kako je iskalio bijes

Trener Torina Siniša Mihajlović bio je nakon utakmice vrlo ljutit, a svoj bijes iskalio je na reklamnom panou
17. siječnja 2017. u 09:34 2 komentara 3533 prikaza
Siniša Mihajlović
Pogledajte galeriju 1/7

U 20. kolu talijanske lige Torino je kod kuće remizirao s Milanom - 2:2. Domaćin je nakon prvog poluvremena vodio sa 2:0, a onda su u nastavku za pet minuta primili dva pogotka te je susret na kraju završio podjelom bodova.

Trener Torina Siniša Mihajlović bio je nakon utakmice vrlo ljutit, a svoj bijes iskalio je na reklamnom panou.

Mihajlovic FURIOSO SPACCA con un PUGNO il... by situacijeliga

– Razbacujemo bodove, upropaštavamo prilike... U dvadesetak minuta nastavka kao da nismo postojali na terenu. Vrijedno radimo, ali svaki put pravimo iste pogreške. Budemo li ovako igrali, teško ćemo u Europu – rekao je Siniša Mihajlović.

Torino je trenutačno na 9. mjestu s 30 bodova. Mihajlovićeva momčad za petoplasiranim Milanom, koji je na posljednjem mjestu koje vodi u Europu, zaostaje sedam bodova.

>>Milan izvukao remi protiv Torina, Pašalić igrao svih 90 minuta

RBA
INVESTIRANJE JE PRIRODNO
Kako je to živjeti pored Dunje? U svakom slučaju, potaknula me na razmišljanje – koji je moj cilj?