Naslovnica Sport Strani nogomet

Melnjaku poluvrijeme u porazu Rizespora, gol Muhara za Kayserispor

Muhar, koji je odigrao čitav susret za Kayserispor, doveo je svoju momčad u vodstvo u 48. minuti i to na asistenciju Antona Maglice, koji je igrao do 51. minute.
03. ožujka 2021. u 22:51 0 komentara 51 prikaza
Dario Melnjak

Hrvatski nogometni reprezentativac Dario Melnjak odigrao je prvo poluvrijeme za Rizespor koji je u susretu 28. kola turskog prvenstva izgubio na gostovanju kod Kayserispora sa 1-2 (0-0), dok je strijelac prvog gola za domaće bio Karlo Muhar.

TEŽAK ŽIVOTNI PUT Pobjegla od nasilnog oca, Ivanišević joj spasio život, radila na blagajni, a sada objavila veliku vijest

Muhar, koji je odigrao čitav susret za Kayserispor, doveo je svoju momčad u vodstvo u 48. minuti i to na asistenciju Antona Maglice, koji je igrao do 51. minute. Kasnije je Samu u 73. minuti poravnao na 1-1 da bi Parlak u 77. minuti osigurao pobjedu domaćih.

KRANJČAROV BRAT EKSKLUZIVNO Otkrivamo gdje je Cico proveo zadnja tri mjeseca života, brat Damir opisao posljednje dane

Kayserispor je sada 15. na ljestvici sa 28 bodova, koliko ima i 16. Rizespor.

Na vrhu su Besiktas i Galatasaray sa po 57 bodova, ali Besiktas ima jedan susret manje odigran.