Medvjedi protiv Bečana prekinuli crni niz
Hokejaši Medveščaka prekinuli su crni niz od četiri poraza slavljem nad Vienna Capitalsima u Ledenoj dvorani (4:2) te im se u susretu 24. kola odužili za dva poraza ove sezone (5:1, 5:2).
Komentari 10
bravooo medvjedi!ZIG ZAG MEDVEŠČAK!!
Evo ga, glupan opet sere kvake! Kobra tko te danas naguzio!?
katastrofa igraju..... imaju 1 pobjedu od 20 tekma...cak su im se ovi sazalili i pustili im nije,nije dobro....pusti ovu pobjedu...kak su mogli od jesenica izgubit
Jesmo 8-mi? o.k! Dobro je...hahaha
-z-g-u-srcu- ajde ne pretjeruj. Imaju 10 pobjeda od 24 utakmica. Svoju prvu sezonu Graz je imao 13 osvojenih bodova, a Alba 14. I ovih 21 bod je puno za početak.
utakmica je sprdnja,pušteno na pravdi boga,lakrdija do besvejsti,kao i cijela ta austrijska liga,naravno novinarčić večernjeg uvijek može napisati,kao je bilo super,od zadnjih jesenica ni blizu gola,poraz čist ko kuča,naravno kad jesenice igraju za olimpiju i ne puštaju,a samo naprijed,nekoliko tekstovaa protiv dinama,napadnite mamića gdje god stignete,pisali ste o tome da gradi kuću,možda de se spustite na još niži nivo recimo,ima tople vode svaki dan,jede voče i meso svaki dan,sve to financirano iz gradskog proračuna,naravno i dalje dijelite ulaznice za utakmice medveščaka,hvalite hoikejaše koji igraju u sedmoj,SEDMOJ svjetskoj ligi,mislim repka, i da ne pitajte,zapamtite nepitajte nikad koliko košta zg u srcu na prsima kanađanina,stranca u medveščaku,meedveščak ima više stranaca ove sezone NEGO DINAMO OD POSTANKA,
kobrina titula najvećeg glupana koji ostavlja komentare na večernjakovim stranicama opasno je ugrožena. Pojavio se beli444a3 ...
lynx ti zasluzujes tu titulu.....komentar sta je beli napisao je cista istina.....bravo beli..........
Bravo igrači..bravo navijači..tak se bodri svoj klub! Zig Zag Medveščak!!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
lynx evo vec imas 3 glasa za najveceg glupana...od mene,belog i kobre sigurno