Medvjedi pobijedili i dobro istukli Red Bull
Medveščak nastavlja s odličnim igrama u EBEL-u. U 19. kolu medvjedi su u Ledenoj pobijedili Red Bull Salzburg sa 5:0.
Komentari 14
Kristana se ne smije ni krivo pogledati, a kamoli udariti. Pred predsjednikom Lige pregazili su najbogatiji klub lige, četiri puta se pošteno potukli, i pokazali mu kako se navija. Medveščak je, s obzirom na sve pozitivno što se događa vezanoo uz njih, najbolje što ova liga ima, a oni ga iz kola u kolo sustavno kradu, isključuju igrače ni za što...
A vidi Kelave i Vide na fotografijama...Smiju se kao da nisu prije samo dva dana doživjeli onakav debakl.
Nisu Rusi glupi kad zovu Medvjede u svoju ligu.Za razliku od ovih Austrijanaca,koji sramotno zakidaju Medvjede vidjeli Rusi da je tu spektakl,publika,puna dvorana,a onda dolazi i novac.Danas je Salzburg dobio porciju i batine što su zaslužili jer sudačke krađe i nepravde koje se dešavaju u ove tri godine su neviđene
Ukratko, može se reči da su ih stvarno razbili, neznam točno statistiku ali Kristan nije baš imao puno posla. A naši su zabili 2 gola sa igračem manje.
04.11.2011. u 23:00h mirUsvijetu je napisao/la: A vidi Kelave i Vide na fotografijama...Smiju se kao da nisu prije samo dva dana doživjeli onakav debakl. ----------------------------------------------------------------- Kad ih je gazda pohvalio što su popili 4 komada, skoro ko Salzburg.
pa bila bi sramota da ne osvojimo ligu... imamo jednaki broj stranaca ko 4 kluba ukupno ... ! ZIG ZAG MEDVEŠČAK
@klubuhb1, imao je Kristan posla, trideset i nešto obrana, držao ih je kad su malo stali s napadima, pa je lako uz takvog golmana onda i zabijati.
Yeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah toooooo hahahahahah :)))))
Pa vidi se kultura i odgoj,,balkan ostaje balkan,,kakve veze ima tuca sa sportom??? Da vi novinari imate imalo mozga nebi takav naslov ni stavljali niti o tome toliko pisali...
05.11.2011. u 13:34h sultan46 je napisao/la: Pa vidi se kultura i odgoj,,balkan ostaje balkan,,kakve veze ima tuca sa sportom??? Da vi novinari imate imalo mozga nebi takav naslov ni stavljali niti o tome toliko pisali... ------------------------------------------------------------- Iz tvog komentara se se vidi koliko pratiš hokej Kakve to veze ima sa Balkanom,brkaš pojmove. U NHL-u,KHL-u i ostalim najačim svijetskim ligama tučnjava je popratni dio hokejske igre. Zato komentiraj ti tenis,pusti hokej,nije to za tebe
sultan... pa znaš kad se netko pošora u hokeju to je onda stvarno zbog nečega što je prelilo čašu, ako pratiš Medveščak onda vjerojatno znaš da je več puno čaša proliveno... i da znaš , prije šore odbace palice,skinu kacige i rukavice i fino se pošoraju onako sportski.
Tko opće igra hokej na balkanu?Pa taj nezna da Hrvatska nije balkan.To što se potuku u hokeju.To je u americi normalno.Po tome i tamo je za ovog lajbeka balkan....
pumbica onda i romunjska nije balkan, koja nas rasturala na SP :D ?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
ispravak: prva trečina završila je 3-0 čestitke Medvjedima. sad kad smo se zalaufali teško će nas netko zaustaviti. ZIG_ZAG