Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 76
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Recesija pogodila sport
Povratak na članak

Medveščakov proračun tek na 70 posto, traže generalnog sponzora

Veliki je problem Medveščaka što ne dobiva ni kune od ZŠS-a, za razliku od Dinama koji dobiva 23 milijuna godišnje, Cibone koja dobiva oko 8, a Croatia Sesvete 2,6 milijuna.

Komentari 4

KO
kobra
22:40 16.11.2009.

Lynx!!!!! Gdje si? vidiš da fali novaca ekipi!!!! Spašavaj!!!!

VL
JM
Jean-Michel_Nicolier
09:00 17.11.2009.

Sportski klubovi trebaju dobijati gradski novac na temelju uspjeha u radu s djecom i mladima. Ako netko želi gledati Grka ili Amerikanca, neka plati sponzorstvo ili ulaznicu. Većina građana je sigurno protiv toga da se njihovim novcem plaća milijun eura (!) nekom Papan(dopulos)u da igra protiv Sesveta.

VL
LY
Lynx
10:48 17.11.2009.

Admin može obrazloženje zašto je izbrisan moj komentar!?

VL
LY
Lynx
10:50 17.11.2009.

Ili si se i ti prepoznao u mom tekstu...

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.