Medveščak u samo 69 sekundi zabio 4 gola!
U 44. kolu EBEL-a hokejaši Medveščaka su u punoj Areni pobijedili Salzburg sa 6:3 (1:1,1:0,4:2).
Komentari 6
Gledam Medveščak, rezultat 2:2, okrenem da vidim što je s rukometom, vratim se za manje od dvije minute, piše rezultat 6:2...Pa si mislim, jesam li ja to okrenuo na pravu utakmicu. Tko je to, osim Medvjeda, još sposoban u minutu i deset Red Bullu zabiti četiri gola...Svaka im čast.
vi ste ponos mog Zagreba grada
Predzadnja slikica: djete več sad ima mišljenje o sucima. Bravo fotograf.
Austrijanci ce izbaciti Medvescak iz lige reci ce nismo se tako dogovorili....igrajte ligu ali da nama mlatite klubove!!!!
U svicarskoj se to isto dogodilo od prilike prije 5 g. Klub iz mog grada gubi u gostima u 58 minuti sa 6:3. U roku od 40 sekundi izjednacuju na 6:6 i u produzecima pobjede sa 6:7. To je istoo bio spektakl za nezaborav! Cestitka Medvedima!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
dijete je lijepa slika neodgoja svojih roditelja......krleža je rekao ...sačuvaj me bože hrvatske kulture i srpskog junaštva