MAX Križanac: Joe mi je prijatelj, nismo se bili potukli!
- Da sam se potukao, na nečijem bi se licu vidjeli tragovi. Možda se netko i izvukao zbog te naše suspenzije.
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Krizanac je jedan od rjetkih ,iskrenih nogometasa koji se nekrije iza drugih nego sam kaze otvoreno sto misli... Da su se on i Joe potukli ,izjavio je jedan vrli novinar koji je navodno iza grma vidio :-))... Zna taj kojioji je ,nek se srami njegove lazne senzacije..