Delić imao 2:0 u setovima, ali Haase je ipak pobijedio!

Slavio je Haase sa 3:6, 4:6, 6:4, 6:1, 6:4 nakon tri sata u 17 minuta igre.

Komentari 7

L0
luena 01
15:27 14.09.2014.

Onako bezvezno izgubiti treci set moze samo Mate ...Iste greske pravi i u cetvrtom ,pa daj covjece koncentriraj se vise ,nije ti reket nista kriv ni publika...

VL
KA
Kakma
16:51 14.09.2014.

Koji je Mate na rang-listi??? Vjerovatno iza 200 mjesta,a tako i igra.

18:29 14.09.2014.

Dečko si je umislio da je Wimbledonski pobjednik da si može dopustiti i malo eksibicija. Ali doći će iskustvo za važne mečeve i svaka škola skupo se plaća. Pobijedila ga je njegova prepotentnost i umišljenost. Tako se ne igra na rubu pobjede koju je prokockao.

16:29 14.09.2014.

Tenis je interesantan sport jer igrač nije dobio meč dok ne udari meč loptu. 6-4, 6-2, 5-7, 3-6, 3-6 nije čudan rezultat. Nogomet je dosadniji jer ako ekipa vodi s 3-0 u 90oj minuti onda ja 100% sigurna na pobjedu.

VL
TE
Technoboy
16:33 14.09.2014.

ostavi se tenisa mate.2:0 u setovima i uspije izgubit.I još 2:0 vodstvo u petom setu!!