Mario Mandžukić dvaput asistirao u pobjedi Juventusa

Mario Mandžukić
Reuters/PIXSELL
06.03.2016.
u 17:29

Za 1:0 su zabili u 24. minuti kada je nakon udarca iz kuta lopta stigla do Mandžukića na deset metara, a on je glavom spušta za Barzaglija kojem iz blizine nije bilo teško pogoditi. Konačnih 2:0 postavio Lemina u 86. minuti nakon sjajne solo akcije poslije još jednog dodavanja Mandžukića. Mandžukić je odigrao cijelu utakmicu.

Juventus je s 2:0 u 28. kolu Serie A  pobijedio na gostovanju kod  Atalante, a za oba je gola asistirao naš Mario Mandžukić.

Za 1:0 su zabili u 24. minuti kada je nakon udarca iz kuta lopta stigla do Mandžukića na deset metara, a on je glavom spušta za Barzaglija kojem iz blizine nije bilo teško pogoditi.

Konačnih 2:0 postavio Lemina u 86. minuti nakon sjajne solo akcije poslije još jednog dodavanja Mandžukića. Mandžukić je odigrao cijelu utakmicu.