Mario Kovačević nije došao na početak priprema Dinama, stigla i poruka iz kluba
Na popisu nema Ronaëla Pierre-Gabriela, kao ni Dine Perića i Morena Živkovića, mladog braniča koji bi trebao otići u Vukovar.
Komentari 3
Mario čuvaj zdravlje.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Hm, kako vodi ekipu i koliko smisla imaju pripreme, možda bi bilo i bolje da ostane u Zagrebu. Dinamo nakon pola sezone izgleda lošije nego što je na početku izgledao na ljetnim pripremama, a i postao je kanta za napucavanje u EL... Uvijek jedna te ista šablona, bez obzira tko ti je protivnik, uvijek isti igrači, uvijek mehaničke zamjene, uvijek utakmica bez pripreme, uvijek isto vođenje utakmice bez obzira na situaciju na terenu... Za tako nešto ti ne treba trener, dovoljan ti je formular s checkboxovima i sat na ruci. Uvijek šablona 4-3-3, uvijek zamjene u 67. minuti i u 78., uvijek isti igrači, uvijek iste zamjene. Najveće iznenađenje koje protivnik može očekivati, jest izmjena u 63. minuti. Ovaj, ovako posložen Dinamo ne može iznenaditi nikoga, a uvijek ostane iznenađen... 150 mil. € je spiskala ova uprava, u minusu je 30, a nije osvojila ništa. Čak nema niti igrača za prodati, igra ne izgleda dobro, nema mladih nada, apsolutno ništa nisu napravili, samo uništavaju ono postignuto prije.