Bravo za Čilića! Ovim je pokazao koliko voli Hrvatsku
– Uvijek mi je čast igrati za reprezentaciju, i to se nikada neće promijeniti – rekao je po prošlotjednom dolasku iz Melbournea u Hrvatsku.
Komentari 32
Gle ti koliko se serva nakotilo ovdje :) jedna traktorijada vam nije bila dovoljna?
Bravo majstore, svaki pravi Hercegovac voli svoju domovinu Hrvatsku...
partija&dežurni 5kolonaši na aparatima!!!!
nego kako,pa mi ne pravimo nikakav kompromis u ljubavi prema domovini,ni milimetra odstupanja od jedine i vjecne nam domovine Hrvatske. ZDS
Bijedni jadno piskaralo tko si ti da mjeriš Čilićevu ljubav prema Hrvatskoj?
Gle ti koliko se serva nakotilo ovdje :) jedna traktorijada vam nije bila dovoljna?
Zar on treba pokazivati da voli Hrvatsku i komu treba to pokazivati?
Hrvatska javnost preočito nesklona Marinu iz dobro poznatih razloga morat će još dugo trpjeti njegove uspjehe. Ali i uspjehe Hrvatske Davis cup reprezentacije zahvaljujući njemu.
Uvijek mi je čast igrati za domovinu kojoj plaćam porez!
A stvarno zašto nikad ne spomeneš BIH ne samo ti nego i ostali,kao da ste se odrekli svoje prave domovine.Tu jadnu BIH svi ostavili na cjedilu, rat završen prije 27 godina Hrvatska slobodna a u BIH srbi gazde i dalje.
Je li Čilić ovom izjavom uvrijedio Monako čiji je državljanin i kojem plaća porez?
Šteta za Marina jer je krstena gorostaska bosanđija a oni su pošteni ljudi a ovaj prodana duša.
Nek voli Hrvatsku, al dok ne igra za svoju (prvu i glavnu) zemlju nemam respekta.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Hvala Marine, odgojen si u hrvatskom duhu. Tvojim roditeljima svaka cast!